JAK ZÍSKAT ZBOŽÍ, KTERÉ SE VÁM LÍBÍ

Milí návštěvníci. Vítáme Vás na našem webu, který slouží především k prezentaci naší tvorby, nicméně jeho prostřednictvím lze i jednoduše nakupovat.

JAK ZÍSKAT ZBOŽÍ

  1. Pokud chcete získat některé zboží prezentované na našem webu, je možné nás kontaktovat pomoci objednávkového e-mailu objednavky@rezna.eu popřípadě i mobilního telefonu uvedeného v kontaktech.
  2. Vaše objednávka či dotaz se zobrazí u nás. Co nejdříve (nejpozději do 24 hod.) Vám na ní odpovíme, upřesníme informace o dostupnosti zboží a požádáme Vás o adresu a zaplacení peněz - převodem na účet, složenkou, vkladem v bance na účet .... K ceně samotného zboží se připočítá cena poštovného. O tom, že se nám peníze připsaly Vás budeme informovat emailem.
  3. Po připsání peněz na účet posíláme zboží spolu s fakturou. Zboží zasíláme Českou poštou, zpravidla jako cenný balík, bezpečně zabalený. Opět Vám potvrdíme odeslání zboží spolu se zasláním čísla balíku. Jeho pohyb pak lze na webu pošty sledovat.
  4. Potěší nás a vážíme si každého z Vás kdo si najde čas na zprávu o došlém balíčku a hodnocení spokojenosti.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

OSVČ, Radka Režná Kubicová, Žižkova 1172/16 v Novém Jičíně, IČ 66927340 Živnostenské oprávnění vydal úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Nový Jičín

UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

Nakupující je o potvrzení informován e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Svou objednávku můžete bez obav z jakýchkoliv sankcí zrušit do 24 hodin bez udání důvodu.

PLATBA

Platbu (částku za zboží spolu s náklady na dopravu) očekávám do 5 pracovních dní, převodem na účet, složenkou, vkladem na účet v bance. Pokud není do uvedené lhůty platba připsaná, vyhrazuji si právo podstoupit Vámi rezervované zboží dalšímu zájemci. Děkuji za pochopení.

CENY ZA POŠTOVNÉ

K ceně za zboží se připočítává poštovné dle tarifu ČP, vychází se z rozměrů i hmotnosti zásilky. Jeho výše je u kabelek a tašek zpravidla 100 Kč za cenný balík s pojištěním celé hodnoty zboží. V případě menších zásilek, skladnějších kousků jako jsou (např. sukně, tuniky, nákrčníky …) je cena poštovného 55 Kč s pojištěním jen do 500 Kč.

ZPŮSOB DODÁNÍ

Zásilku se zbožím posíláme nejpozději následující den po obdržení celé uhrazené částky v pracovní dny.

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty.

REKLAMACE

Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující ji obdrží spolu se zbožím a má možnost si ji i sám v případě ztráty vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán také návod na ošetřování výrobků. Záruka se proto nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho obvyklým používáním či poškozeno nevhodným zacházením či údržbou.

Pokud se objeví na výrobku vada, je nutné ji reklamovat bez zbytečného odkladu a není možné ji nadále využívat.

Reklamace je nutno řešit zasláním vadného výrobku zpět na adresu Žižkova 1172/16, 741 01 Nový Jičín. V balíku musí být kompletní výrobek, a reklamační list - zpráva kde stačí popsat vadu. Zboží zasílejte doporučeně. Při uznané reklamaci, Vám zboží opravím, pokud vadu nelze odstranit vrátím zpět peníze (částku za zboží včetně vašich nákladů spojených s dopravou) na Váš bankovní účet.

Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy prodávající obdržel od kupujícího reklamované zboží.

V případě ztráty zásilky Českou poštou je zákazníkovi vrácena celá částka včetně poštovného do 30 dní od ztráty zásilky.

V případě, že je zásilka při doručení viditelně poškozená, v žádném případě ji nepřebírejte. Pokud se tak stane, je třeba na poště okamžitě sepsat protokol o poškození. V každém případě mne o této skutečnosti informujte.

Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. U věcí prodávaných za nižší cenu se záruka nevztahuje na vady, pro které byla sleva poskytnuta. Záruka se nevztahuje na změny či poškození zboží, které bylo způsobeno nesprávnou údržbou a nesprávnou manipulací, tedy v rozporu s návodem na manipulaci se zbožím.

Záruční doba produktů je 24 měsíců.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJU

Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo a (dále společně vše jen jako „osobní údaje“)..

Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží.

V žádném případě nejsou tyto údaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány ani předány třetím osobám.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu.

Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba.

Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít Tomu lze předejt pojištěním balíku.

Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

  • Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2015.